אירועים קטנים בתל אביב

בשנים האחרונות יותר ויותר אנשים בוחרים לארגן לעצמם אירועים במסגרת מצומצמת ואינטימית. אם בעבר הצלחתו של אירוע זה או אחר הייתה נמדדת על פי כמה שיותר אורחים שהגיעו – הרי שכיום דווקא יש נטייה לבחור באירועים מצומצמים, במספר קטן של אורחים ובקבלת תחושה נעימה ומשפחתית לאורך האירוע כולו. יש מי שסבור שזו הדרך הנכונה והמתאימה ביותר להפקת אירועים כיום, שכן האירועים הגדולים כוללים בדרך כלל הרבה מדי מוזמנים שלא תמיד כולם מוכרים ויש להם קשר הדוק עם החתן והכלה או עם מי שארגן את האירוע.

מה היתרונות של אירועים קטנים?

כאמור, הייחוד של אירועים הוא האווירה הייחודית שמתקבלת בחלל שבו האירוע מתקיים. כל אירוע יכול להפוך למיוחד, נעים ובעל קונספט ייחודי ברגע שמחליטים להפיק אותו עם מספר מועט של משתתפים. כאשר בוחרים להזמין רק בני משפחה קרובים, חברים טובים ואנשים שמרגישים טוב ונעים בחברתם – מתקבל אירוע הרבה יותר נעים, מיוחד וכזה שייזכר למשך הרבה מאד זמן. ב-RAUL, נוכל להפיק עבורכם את כל סוגי האירועים תוך מתן דגש על התאמה אישית בכל אירוע ואירוע.

חתונה קטנה

כל אחד מכיר את התחושה של להימצא באולם ענק שיש בו מספר גדול של מוזמנים. לא תמיד יש קשר הדוק לחתן והכלה או בעלי השמחה, וגם אם כן – קשה יהיה להם לשים לב לכל האורחים ולתת תשומת לב אישית לכל אחד ואחת. הפתרון – חתונה קטנה. כאשר נבחר במקום המתאים ביותר מבחינת חלל ועיצוב – אין ספק שמספר האורחים יהיה מתאים בדיוק והאירוע כולו יוכתר כהצלחה. האורחים ובני המשפחות ירגישו בנוח, אף מוזמן לא ירגיש שהוא חלק מהמון רב והאירוע יהיה נעים ומתאים בדיוק לכל מי שהגיע.

חתונה קטנה

בריתות

ברית או בריתה היא אירוע מיוחד במינו. לא בכל יום נולד תינוק חדש וההתרגשות האופפת את הוריו היא כזאת שהם רוצים לשתף בה חברים, קרובי משפחה, מכרים או עמיתים לעבודה. מאופי השמחה עצמה – בריתות מאופיינות בהזמנה של מספר קטן יחסית של אורחים, בין אם מארגנים אותם בגיל שמונה ימים של תינוק זכר לבין אם בוחרים באירוע בשלב מאוחר יותר. כך או כך אין מי שלא שמח להגיע לברית, לשמוח עבור ההורים המתרגשים ולהביע קרבה וחיבה.

אירועים וכנסים עסקיים

גם אירועים הנערכים מטעם בתי עסק כאלה ואחרים לא חייבים להיות המוניים. במידה והקונספט שנבחר הוא זה שקשור יותר לאירוע קטן – איך ספק שההצלחה שלו טמונה בראש ובראשונה במספר האורחים שיגיעו. באירוע כזה יש חשיבות עליונה למתן תשומת לב ויחס אישיים ככל הניתן לכל אחד מהמוזמנים ולכן באירוע קטן הרבה יותר קל להקפיד על זה. במידה ומדובר בלקוחות של בית עסק – היחס האישי הוא מה שיכתיר את הצלחת האירוע.

אירוע עסקי קטן

בר או בת מצווה

גם כאן מדובר באירוע משפחתי חשוב מאד במעגל החיים. יש הורים שמעדיפים לחגוג בחיק המשפחה הקרובה, עם חברים מיוחדים או מכרים שיש להם אמיתי בחיים של המשפחה. זו הסיבה שאולם קטן וקונספט של אירוע קטן יכולים לעשות שינוי עצום בארגון של בר או בת מצווה. כל שירות וכל נושא שקשור בארגון האירוע יקבלו חשיבות גבוהה ואפשר יהיה להרגיש את ההבדל בין אירוע עם הרבה מאד משתתפים לבין אירוע מצומצם, נעים, שליו ורגוע.

ימי הולדת

לפעמים לא צריך סיבה בשביל לחגוג או לארגן אירוע. גם מסיבת יום הולדת יכולה להפוך לאירוע משמח, מרגש ומוצלח אם יהיה בו המספר הנכון של המוזמנים ואפשר יהיה להציע בו שירותים שמתאימים לקונספט שנבחר. זו הסיבה שאנשים בוחרים לאגן לעצמם או למי שאהוב עליהם מסיבות ימי הולדת גם אם לא מדובר בגיל שנחשב למיוחד, שכן בזכות העקרונות של אירוע קטן יום ההולדת יהפוך לאירוע שלא מוזמנים אליו כל יום וזו התחושה שכל אחד רוצה שהאורחים שלו יחושו בזמן האירוע.